Srpen 2016

2 roky na blogu

29. srpna 2016 v 22:41 | Dance Academy |  Novinky
Minulý týden, to byly přesně dva roky, co vznikl tento blog. Ani si neuvědomuju, jak ten čas letí. Jsem ráda, že jsem tento blog tehdy založila, protože jsem mu vděčná za pár skvělých věcí, co se díky němu odehrály v mém životě. Už dva roky znám seriál Taneční akademie a i když jsem o něco starší, než když jsem uviděla první epizodu, pořád to bude pro mě ten nejlepší seriál.
Vím, že jsem poslední dobou moc nepsala články, ale to se změní. Už mám něco málo přichystaného a hodně se budu věnovat překládání videí a knížek o Tanenčí akademii v němčině, co jsem dostala k Vánocům. Když už jsem u těch titulků, ráda bych poděkovala také těm, co odebírají můj YT kanál. Dnes jste překročili hranici 6000 odběratelů, za což vám moc děkuji. Je naprosto neskutečné, kolik má Taneční akademie fanoušků :)


Den na natáčení s Denou Kaplan

14. srpna 2016 v 12:03 | Dance Academy |  Videa
Přeložila jsem pro vás první polovinu videa On set with Dena and Alicia a momentálně pracuju na druhé půlce. Chtěli by jste titulky k dalším videím z Taneční akademie? Dejte mi do komentáře odkaz na video a já ho ráda přeložím :)