Srpen 2014

Taneční akademie končí

31. srpna 2014 v 13:47 | Dance Academy |  Novinky
Dnešním dnem končí vysílání seriálu Taneční akademie v České televizi. Byl to nádherný seriál, měla jsem ho moc ráda, takže mě mrzí, že jsem neviděla většinu 1. série.
Tím, že tento seriál skončil, však nechci rušit tento blog. Budu na něj psát další zajímavosti o tomto seriálu, abych si ho neustále držela v živé paměti :)

Ráda bych vás také poprosila o vyplnění této ankety, abych věděla kolika lidem se tento seriál líbí :)

Velké finále Taneční akademie

30. srpna 2014 v 9:21 | Dance Academy |  Novinky
Konec vysílání seriálu Taneční akademie se blíží! Dnes a zítra je velké finále. Na déčku dnes a zítra budou vysílat v poledne dva díly za sebou, bez odpoledních repríz. Díly si pak můžete shlédnout ještě ve videoarchivu České televize, budou k dispozici celý týden po odvysílání.

Epizody III. série

29. srpna 2014 v 13:26 | Dance Academy |  Epizody III. série

Více o epizodách seriálu Taneční akademie zjistíte na stránce České televize, nebo rozkliknutí odkazu u každé epizody.Taneční akademie III.

28. srpna 2014 v 18:45 | Dance Academy
Třetí ročník akademie je testem fyzické i psychické odolnosti. Místo obyčejného školního roku zažívá Tara a její spolužáci tvrdý desetiměsíční konkurz, kdy se bez přestání pohybují pod drobnohledem zástupců tanečních souborů. Tvrdý trénink je jedna věc, jak se ale člověk má srovnat s tím, že jeho nejbližší přátelé jsou zároveň i jeho konkurenti, kterým by měl přát neúspěch? Vysněného cíle - smlouvy s Národní baletní společností - nakonec dosáhnou jen někteří, zatímco ostatní budou muset zahodit sen, na kterém tři roky tvrdě pracovali, a najít si jinou cestu. Ke které skupině bude patřit Tara?

Taneční akademie II.

28. srpna 2014 v 18:44 | Dance Academy |  Taneční akademie II.
Na začátku druhé řady Taneční akademie se Tara vrací do školy po nádherných prázdninách na farmě. Minulý rok se jí nakonec splnilo všechno, co si přála: dostala skvělou roli v závěrečném představení, našla si přátele na život a na smrt a dokonce i lásku. Do druháku se vrací plná nadějí a snů, brzy ale zjišťuje, že udržet si pozici na vrcholu je možná těžší než odrazit se ode dna.
Kromě starých známých Kat, Sammyho, Christiana, Abigail a Ethana se objevují i nové postavy: z Londýna přijíždí krásná, talentovaná a hubatá kmotřenka slečny Raineové Grace (Issi Durantová), která pořádně zamíchá žebříčkem nejlepších tanečníků, ale i vztahy v partě. Grace má ráda navrch a neváhá se uchýlit ke lži nebo podvůdku, pokud si to její intriky žádají. Druhým nově příchozím je Ben Tickle (Thomas Lacey), který do druháku nečekaně postoupí z nižšího ročníku. Jeho bezelstnost, nekonečná energie a talent dělat trapasy celému druháku ještě pořádně zavaří.
Hlavní a nejdůležitější je ovšem to samé jako v prváku: tanec. Jak říká slečna Raineová: "Druhý ročník už nedává druhé šance!"

Taneční akademie I.

28. srpna 2014 v 18:43 | Dance Academy |  Taneční Akademie I.
Patnáctiletá Tara Websterová (Xenia Goodwinová) vyrostla na venkovské farmě, ale už od dětství snila o tom, že se jednoho dne stane primabalerínou. Když ji přijmou na Národní taneční akademii, nejlepší baletní školu v zemi, myslí si Tara, že má vyhráno. Radost jí vzápětí zkazí zjištění, jak moc technicky zaostává za ostatními. Aby přežila tři roky na akademii, bude ale potřeba mnohem víc, než jen zlepšit techniku…
Významnou posilou jsou pro Taru dva noví kamarádi: bezstarostná Kat Karamakovová (Alicia Banitová) a plachý Sammy (Tom Green), který je technicky skoro tak pozadu jako Tara. Život jí ovšem ztrpčuje protivná a soutěživá spolubydlící Abigail (Dena Kaplanová), která potřebuje být vždy bez výjimky první a nejlepší, nový taneční partner, zádumčivý a tajemný Christian (Jordan Rodrigues), a v neposlední řadě i baletní mistryně slečna Raineová (Tara Moriceová), jejímuž orlímu zraku neunikne sebemenší chybička či vadné postavení. A nebyla by to naivní Tara, kdyby se okamžitě a bláznivě nezamilovala do nejoblíbenějšího kluka na škole, kterým je krásný a úspěšný třeťák Ethan Karamakov (Tim Pocock).
Svět baletu je tvrdý, a tak na konci prvního ročníku někteří z našich přátel zazáří v závěrečném představení na prknech nádherné sydneyské opery, zatímco jiným bude nemilosrdně řečeno, že po prázdninách už se nemusejí vracet.

Písničky z Tanční akdemie

28. srpna 2014 v 18:41 | Dance Academy |  Novinky
Zde je několik písniček, které zazněly v seriálu Taneční Akedemie

Whitley - More than life


Easy to love


The Last Day On Earth-Kate Miller-Heidke


Over the sea


Sia - Chandelier (upoutávka v TV)

Beyoncé - Pretty Hurts (upoutávka v TV)

Dance Academy Theme song (full song)

Dance Academy songs :)


Ethan Karamakov

28. srpna 2014 v 18:33 | Dance Academy |  Ethan Karamakov
Hraje: Tim Pocock

Nejoblíbenější kluk na škole, který je navíc krásný a úspěšný.